برگزاری مراسم بزرگداشت روز حمل و نقل توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر

PicsArt_12-17-12.24.21

به همت سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری ملایر

گرامیداشت هفته حمل و نقل و تجلیل از فعالان برتر این حوزه
صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۰/۹/۲۵ به مناسبت روز و هفته ملی حمل و نقل، همایش تجلیل از فعالان این حوزه به همت سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری ملایر برگزار و از فعالان برتر این حوزه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان، رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری در این رابطه گفت: بعد از گذشت چند سالی که به دلیل شیوع کرونا با محدودیت مواجه بودیم، خوشبختانه امسال سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ملایر همگام با سراسر کشور و با حمایت اعضای محترم شورای سازمان و هیئت مدیره محترم سازمان ؛ شهردار محترم توانست همایش گرامیداشت روز و هفته ملی حمل و نقل را با مشارکت فعالان حوزه‌های مختلف حمل و نقل اعم از رانندگان تاکسی، رانندگان اتوبوس و مدیران آژانس‌های مسافربری، رانندگان وانت‌بارها و پلیس راهور برگزار و طی این همایش از ۲۶ فعال برتر حوزه حمل و نقل تجلیل نماید.

محمد لطفی هدف از برگزاری این همایش را قدردانی از زحمات رانندگان ملایری در تمام حوزه‌ها دانست و افزود: روز ۲۶ آذر، روز حمل و نقل و آغاز هفته گرامیداشت زحمات فراوان فعالان این عرصه است که متاسفانه در اغلب اوقات زحمات ایشان و تاثیر مهم‌ و بسزایی که در زندگی مردم و جامعه دارند، چندان دیده نمی‌شود.
شایان ذکر است همایش مذکور با حضور حاج آقا آزادیخواه ؛ نماینده محترم شهرستان، مهندس فرجی ؛ شهردار محترم ، مهندس خدابخشیان؛ رئیس هیئت مدیره سازمان و مهندس جوکار ریاست محترم کمیسیون حمل ونقل شورای شهر و اعضای محترم شورای شهر، مهندس باویسی ؛ معاونت محترم فرماندار ویژه ، حاج آقاترکاشوند؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، و تمامی نهادها و ادارات فعال در بخش حمل و نقل عمومی . سرهنگ ساکی ؛ رئیس پلیس راهور شهرستان و پرسنل زحمتکش شهرداری و… برگزار گردید.