مجمع عمومی سالیانه اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور برگزار شد

photo_2016-05-15_07-56-51-792x356

مجمع عمومی سالیانه اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور برگزار شد

تاپ خبر ها و پروژه ها

توسط اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور – ۲۶ /۰۲ /۱۳۹۵ 01

یست و نهمین مجمع سالیانه اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور صبح چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور بیست و نهمین مجمع سالیانه اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور صبح چهارشنبه، ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی شهرداری ها، مدیران واحدهای تاکسیرانی، مدیران عامل سازمان های حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ها و اعضای هیات مدیره این اتحادیه در سالن اجتماعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد.

بر این اساس در ابتدای این مجمع امیر جعفرپور مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری شهرداری ها و دهیاری های کشور به ارائه گزارشی از آخرین اقدامات و برنامه های این دفتر پرداخت و از برنامه کاهش آلودکی هوای تهران در کارگروه اصلی کاهش آلودگی هوا و تهیه آمارنامه حمل و نقل عمومی خبر داد.

وی همچنین ازتهیه دستورالعمل هوشمند سازی تاکسی ها و دستورالعمل نصب تبلیغات در ناوگان حمل و نقل عمومی شهری و مطرح شدن آن در جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور سخن گفت.

در ادامه مسعود طبیبی مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گزارشی از اقدامات و برنامه های این اتحادیه بویژه آخرین وضعیت طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی در شهرهای کشور ارائه کرد.

وی در سخنانش از برگزاری جلسات متعدد وزارت کشور با بانک های عامل، شرکت ایران خودرو، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سایر دستگاه های ذیربط در راستای طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی و رفع مشکلات آن خبر داد و اظهار داشت: با این پیگیری ها چالش های موجود رفع شده و پیشرفت مراحل با اطمینان و سرعت همراه خواهد بود.

در ادامه جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیرعامل و چند تن از اعضای هیات مدیره تشکیل شد و به پرسش های حاضران در مجمع پاسخ داده شد.

همچنین در ادامه این مجمع، بودجه سال ۹۴ اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور و بودجه پیشنهادی سال ۹۵ آن به تصویب حاضران رسید.

در پایان مجمع پس از اعلام نامزدها و رای گیری حسین اخلاقی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر امور تاکسیرانی شهرداری بندرعباس با اخذ ۴۰ رای از مجموع ۶۵ رای به عنوان عضو جدید هیات مدیره انتخاب شد.