ثبت نام و تسهیلات طرح نوسازی تاکسی های فرسوده

135_ تسهیلات.jpg

اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اعلام کرد:
بانکهای عامل طرح نوسازی تاکسی های فرسوده ناوگان عمومی حمل و نقل شهری شامل پارسیان، تجارت و ملت می باشد و میزان تسهیلات بانکی برای هر دارنده هر تاکسی فرسوده حداکثر معادل 200 میلیون ریال بانرخ سود 16 درصد می باشد که بازپرداخت ان طی اقساط 48 ماهه (حداکثر ظرف مدت 4 سال) صورت می گیرد.
علاوه بر این تسهیلات حمایت دولت در قالب ارزش گذاری 50میلیون ریال به ازای هر تاکسی فرسوده اسقاطی خواهد بود. ضمن اینکه ارزش لاشه خودروی اسقاطی نیز در زمره آورده تاکسیران محترم متقاضی محسوب خواهد شد.
با توجه به رایزنی های صورت گرفته و حمایت های سازمان محترم مدیریت وبرنامه ریزی و همکاری بانکها و گروه خودروساز مقرر است اخذ تضمین از متقاضیان محترم به شکل ساده و قابل انجام از سوی این همکاران تلاشگر باشد.
• شایان ذکر است ثبت نام تاکسیرانان محترم در سامانه نوسازی ناوگان فرسوده ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور به آدرس www.nosazin.org و از تاریخ 12 بهمن ماه و با تشکیل پرونده اولیه برای دریافت تسهیلات در یکی از بانک های: ملت، تجارت و پارسیان در صورت تایید سازمان تاكسيراني ملاير صورت می پذیرد.
شايان ذكر است اين سازمان به محض دريافت دستورالعمل هاي مربوطه و بازشدن سايت مراتب را از طريق پيامك به كليه مشمولين طرح نوسازي اعلام مي دارد.در صورت نياز مالكين تاكسي هاي فرسوده مي توانند با شماره تماس 33352830 (واحد نوسازي) آقاي كريمي تماس حاصل نمايند.